Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą finansującą sprawy frankowe. Współpracujemy ze znanymi kancelariami prawnymi w całej Polsce, które specjalizują się w odfrankowieniach i unieważnieniach umów frankowych.

Czy muszę mieć pieniądze, aby rozpocząć sądowy spór z bankiem?

Nie, ponieważ wszystkie koszty pokrywamy za Ciebie. Nie tylko koszty kancelarii prawnej, ale również opłaty sądowe. Całkowite pokrywanie opłat sądowych wyróżnia nas na rynku.

Co nas wyróżnia?

Do momentu wygrania sprawy nie płacisz nawet złotówki. Rozliczamy się dopiero po wygranej sprawie. W przypadku przegranej nie płacisz nic- to my pokrywamy koszty postępowania, koszty pełnomocnika i opłaty sądowe.

To bardzo ważne, ponieważ koszty sądowe to nie tylko tysiąc złotych opłaty za złożenie pozwu -podczas rozprawy może być powołany biegły, a to już koszty sięgające kilku tysięcy. Bardzo ważny i często pomijany w rozmowach przez inne kancelarie jest ewentualny i bardzo wysoki koszt opłaty sądowej od apelacji banku, który również pokrywamy. Na czym polega ten koszt?

W przypadku wygranej kredytobiorcy w I instancji, apelacji banku i wygranej banku w II instancji, konieczne będzie zwrócenie bankowi opłaty sądowej od apelacji, której wysokość wynosić będzie 5% wartości przedmiotu zaskarżenia. W zależności od wielkości kredytu i rodzaju rozstrzygnięcia sądu ten koszt może wynosić od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Jak działamy?

  1. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytu frankowego
  2. Po dokładnej analizie przedstawimy Ci możliwe opcje oraz ich korzyści. Obliczamy, ile możesz zyskać na każdej z nich. Razem z Tobą wybieramy najlepsze rozwiązanie – odfrankowienie lub unieważnienie umowy.
  3. Przedstawimy Ci ofertę współpracy
  4. Zawieramy umowę i uzgadniamy z Tobą, która Kancelaria poprowadzi Twój proces. Ponieważ to my ponosimy ryzyko nie pobierając opłat z góry, współpracujemy tylko z najbardziej doświadczonymi kancelariami na rynku.
  5. Dopiero po realizacji wyroku przez bank rozliczasz się z nami.

Kto może skorzystać z naszych usług?

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które zawarły umowy kredytu “frankowego” (CHF) lub waloryzowanego kursem USD oraz EURO w latach 2002-2010. Obsługujemy klientów z całej Polski.

Czym jest odfrankowienie?

Odfrankowienie kredytu oznacza, że umowa obowiązuje, ale kredyt jest przeliczany w taki sposób,  jakby był udzielony w złotówkach (PLN). Tym samym pozbywasz się ryzyka kursowego a bank zwraca Ci nadpłacone środki za poprzednie lata, czyli  dostajesz wyrównanie.

Co ważne, z praktyki wynika, że po odfrankowieniu kredytu zarówno saldo jak i rata obniżają się o około 40-50%.

Czym jest unieważnienie?

Unieważnienie umowy oznacza całkowite anulowanie kredytu – tak, jakby umowa nigdy nie została podpisana.  Obie strony- Ty i bank zwracacie sobie wszelkie środki- najpierw bank oddaje Ci raty z odsetkami, prowizje, składki ubezpieczenia a potem Ty zwracasz kapitał otrzymany od banku.

Dzięki unieważnieniu kredytu zwolniona zostaje hipoteka kredytowanej nieruchomości.

Czym jest ugoda?

Ugoda polega na przeliczeniu obecnego salda kredytu po określonym przez bank kursie (banki proponują zazwyczaj niekorzystny kurs 3,20-3,30. Ogromną wadą tego rozwiązania jest wzięcie pod uwagę wyłącznie aktualnego salda kredytu, z pominięciem wszystkich zapłaconych do tej pory rat.

W przypadku odfrankowienia bierzemy pod uwagę całkowite saldo kredytu (od momentu udzielenia kredytu aż do końca okresu kredytowania) po kursie z dnia wypłaty.

Dla porównania – w większości przypadków w momencie podpisana umowy kurs wynosił średnio 2,4 (czasem nawet poniżej 2 zł)

Z tego powodu odfrankowienie jest dużo lepszym rozwiązaniem.

Jak się przygotować do współpracy? Jakie dokumenty będą potrzebne do współpracy?

Do bezpłatnej analizy kredytu frankowego wystarczy umowa kredytu wraz z załącznikami. Aby zamówić kontakt z naszym specjalistą należy wybrać „Bezpłatna konsultacja” – zadzwonimy do Ciebie i omówimy Twoją sprawę.

Jak przesłać dokumenty do analizy? Czy muszę przyjechać do siedziby firmy?

Umowę wraz z załącznikami można przesłać drogą mailową. Nie musisz do nas przyjeżdżać, analizy możemy dokonać on-line i przez telefon. Bardzo pomocna (ale niekonieczna) będzie historia spłacania rat.

Ile kosztuje analiza?

Analiza Twojego kredytu frankowego jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Kontaktując się z nami niczym nie ryzykujesz.

Czy po analizie muszę skorzystać z usług waszej firmy?

Nie, analiza Twojej sytuacji jest całkowicie niezobowiązująca.

Czy moje dane są bezpieczne?

Pracujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO. Ponadto do wstępnej analizy nie potrzebujemy Twoich danych osobowych.

Oznacza to, że przesyłając nam umowę możesz  ja zanonimizować (zakryć swoje dane).

Jakie są koszty wygranej sprawy?

Każda sprawa jest inna, dlatego zawsze indywidualnie podchodzimy do wynagrodzenia za naszą pracę i negocjujemy warunki umowy.

Ile potrwa analiza mojej sprawy?

Po wysłaniu przez Ciebie zgłoszenia na https://sprawyfrankowebezoplat.pl/#kontakt nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu godziny. W kilka dni przeanalizujemy wstępnie Twoją sytuację, przedstawimy ofertę współpracy i płynące z niej korzyści.

Co się stanie jeśli przegram sprawę? Ile muszę zapłacić waszej firmie?

W przypadku przegrania sprawy nie płacisz nic.

Gdzie mamy biuro?

Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, przy ulicy Marszałkowskiej 126/134.

Chętnie spotkamy się z Tobą, ale nie musisz przyjeżdżać do naszego biura, aby skorzystać z naszych usług.

Obsługujemy klientów z całej Polski.

Jak się skontaktować z Kancelarią?

Skontaktuj się z nami, a my połączymy Cię z Kancelarią dopasowaną do Twojej sprawy.

Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas na numer +48 882 929 854 lub +48 22 278 28 88

lub napisz do nas na biuro@sfbo.pl